Wolkerova
Havlíčkův Brod

POHÁR ROZHLASU – okresní kolo - kategorie III

mladší žákyně a mladší žáci

Dne 4. 5. 2022 proběhlo na Atletickém stadionu Na Losích v Havlíčkově Brodě okresní kolo atletické soutěže „Pohár rozhlasu“ v kategorii mladších žákyň a mladších žáků. Děvčata a chlapci z 6. a ze 7. ročníků se v soutěži družstev předvedli hned v několika disciplínách, a to v běhu na 60 metrů, štafetě na 4 x 60 metrů, ve skoku vysokém a dalekém, v hodu kriketovým míčkem a v běhu na 600 metrů (dívky) nebo na 1000 m (chlapci).

V jednotlivých disciplínách naše děvčata i chlapci dosáhli vynikajících výsledků. Na první příčku se dostala v běhu na 600 m Anežka Čurdová ze 7. D, ve skoku dalekém Ema Sedláková ze 7. B, z chlapců první místo vybojoval v hodu kriketovým míčkem Tobiáš Čech ze 7. B, ve skoku vysokém se o 1. místo podělil Richard Jednota ze 7. A s Radimem Štěpánkem ze 7. B, který rovněž vyhrál v běhu na 1 000 m a to ve skvělém čase 3:06,3. První místo velmi těsně vybojovala naše chlapecká štafeta v běhu na 4x60 m ve složení Štěpánek Radim, Jednota Richard, Adamec Karel a Odehnal Vítek. Na stupně vítězů v jednotlivých kategoriích dosáhli i další naši závodníci.

• ŠTĚPÁNEK Radim.

V pořadí družstev se chlapci umístili na 1. místě a děvčata se umístila na 2. místě, pouhých 5 bodů za družstvem vítězným. Všem zúčastněným patří velká gratulace a poděkování za vynikající reprezentaci školy. Postupujícím přejeme hodně úspěchů v kole krajském, které se uskuteční 31. května 2022 v Třebíči.

Velké díky patří také žákům 9. B za pomoc s organizací závodu.

Výsledky jednotlivých družstev jsou v následující:

• mladší žákyně

1. místo - ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká - 4 340 b.

2. místo - ZŠ a MŠ Havl. Brod, Wolkerova - 4 335 b.

3. místo - ZŠ Chotěboř, Smetanova - 4 275 b.

4. místo – ZŠ a MŠ Lípa - 3 360 b.

• mladší žáci

1. místo - ZŠ a MŠ Havl. Brod, Wolkerova -3 817 b.

2. místo - ZŠ Chotěboř, Smetanova - 3 368 b.

3. místo - ZŠ Chotěboř, Buttulova - 3 024 b.

4. místo - ZŠ a MŠ Lípa - 2 946 b.

5. místo - ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 1 780 b.

Kompletní výsledky zde.

Pohár rozhlasu_okres_kategorie III.22_01 Pohár rozhlasu_okres_kategorie III.22_02 Pohár rozhlasu_okres_kategorie III.22_03 Pohár rozhlasu_okres_kategorie III.22_04 Pohár rozhlasu_okres_kategorie III.22_05 Pohár rozhlasu_okres_kategorie III.22_06 Pohár rozhlasu_okres_kategorie III.22_07 Pohár rozhlasu_okres_kategorie III.22_08 Pohár rozhlasu_okres_kategorie III.22_09 Pohár rozhlasu_okres_kategorie III.22_10 Pohár rozhlasu_okres_kategorie III.22_11 Pohár rozhlasu_okres_kategorie III.22_12